המשרד המוביל בישראל בתחום הנדל"ן, ייעוץ, השקעות נדל"ן וניהול נכסים

לפגישת היכרות ללא התחייבות: 03-6444500

he-icon | en-icon | fr-icon

עו"ד מסחרי

iStock 000020239697Smallמחפשים עורך דין מסחרי? משרדנו מספק את כל השירותים בתחום המשפט המסחרי!

משפט מסחרי הינו תחום משפטי רחב יריעה החובק תחתיו תחומי משפט רבים ומגוונים, הכרוכים בניהול עסקים. עורך דין העוסק בתחום המסחרי נדרש לא רק לידע ולמומחיות בתחום המשפט המסחרי אלא גם להבנה עסקית עמוקה בתחום המסחרי של הלקוח אותו הוא מייצג, זאת על מנת להעניק את השירות המשפטי המקצועי המתאים לכל לקוח.

למשרדנו יש את הידע והמוניטין המוכחים בכל הנוגע לייצוג חברות מסחריות וליווי של גופים עסקיים במגוון הסוגיות המשפטיות הנדרשות בתחום המסחרי, ולרבות בהקמת חברות, עריכת הסכמי מייסדים, פירוקים, חוזים מסחריים, כל שירותי עו"ד חוזים, ליווי קבוצות רוכשים, ייצוג חברות בסכסוכים בבוררות ובערכאות המשפטיות השונות, ליווי שוטף לחברות, עריכת הסכמי זכיינות, שותפויות ועוד.

משרדנו מספק שירותים משפטיים גם בתחום הנדל"ן ומעניק שירותי נוטריון זאת כשירות משלים לייעוץ השוטף לחברות הנמנות על קהל לקוחותינו. משרדנו מאמין בהענקת שירות משפטי מקצועי ואיכותי ופעולה במסירות, בשקיפות ובהוגנות תוך שיתוף פעולה מלא של הלקוח. משרדנו מלווה חברות מסחריות רבות לאורך שנים, תוך חשיבה צופה פני עתיד, ובשילוב חשיבה עסקית כוללת שאינה רק משפטית גרידא.

למשרדנו ניסיון רב שנים בהופעות בפני הערכאות המשפטיות השונות בייצוג חברות מסחריות תוך שליטה מעמיקה בהוראות הדין והפסיקה בכל תיק ותיק.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו לקביעת פגישות היכרות ללא כל התחייבות בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

צרו קשר ללא כל התחייבות !

בטלפון: 03-6444500
או באמצעות מילוי הטופס הבא: