המשרד המוביל בישראל בתחום הנדל"ן, ייעוץ, השקעות נדל"ן וניהול נכסים

לפגישת היכרות ללא התחייבות: 03-6444500

he-icon | en-icon | fr-icon

עו"ד ליטגציה

iStock 000027020929Smallמחפשים עו"ד ליטגציה המיומן בניהול משפט והשגת התוצאות הטובות ביותר? משרדנו מתמחה בליטגציה מכל הסוגים ובפני כל הערכאות. בין היתר מיומן המשרד בניהול תיקי ליטגציה בניהול תובענות ייצוגיות, תביעות נגד בנקים ונגד חברות ביטוח, תביעות לשון הרע ועוד.

ליטיגציה, ובשם העברי-התדיינות, הוא שם נפוץ למקצוע הטיעון בבתי המשפט באמצעות עורך דין. הליטיגציה רלוונטית לכל תיק אשר מגיע לדיון משפטי בפני כל ערכאה שיפוטית ועל עורך הדין העוסק בליטיגציה להיות בקיא בסדרי הדין הרלוונטיים להליך השיפוטי וכן בתחומי המשפט השונים בהם הוא מייצג את לקוחותיו בבית המשפט. על כן – גם אם מדובר בתיק מסחרי המנוהל על ידי עו"ד מסחרי או בתיק אישות המנוהל על ידי עו"ד המומחה בדיני אישות, בכל הקשור לניהול ההתדיינות – רצוי שיהא מעורב עו"ד המומחה בליטגציה.

 

ייחודיות תחום הליטגציה

תחום הליטיגציה הוא תחום ייחודי ויש הרואים בו חוד החנית של העבודה המשפטית. על עורך הדין להיות בעל תכונות אופי מיוחדות כגון הופעה משכנעת, כושר ביטוי מרשים, זריזות לשון, יכולת חיזוי של מהלכי הצד שכנגד, הערכות מראש לשאלות של השופטים, אופי תיאטרלי ויכולת התמודדות במצבי לחץ מול עדים, שופטים ועורכי דין של הצד שכנגד. לעורכי הדין העוסקים בליטיגציה חושים חדים במיוחד ורגישות גבוהה לדקויות של מצבים שונים בבתי המשפט והם מנצלים כל סיטואציה כדי ליזום מהלכים המשפרים את סיכויי הלקוח אותו הם מייצגים ולמוטט את טיעוני הצד שכנגד. אין ספק שתחום הליטיגציה דורש אומנות וכישרון בפני עצמו.

למשרדנו ניסיון רב שנים בהופעות בפני הערכאות המשפטיות השונות בייצוג לקוחות פרטיים וחברות מסחריות תוך שליטה מעמיקה בהוראות הדין והפסיקה.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו לקביעת פגישות היכרות ללא כל התחייבות בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

 

מדוע חשוב לשכור עו"ד המומחה בליטציגה

הליטיגציה היא ענף משפטי בפני עצמו ועורכי דין המכירים את עסקי החברה, אינם תמיד הגורם המתאים לייצוג ענייניה של אותה חברה בבתי המשפט ליטיגציה מסחרית מחייבת שימוש בעורך דין שעיקר עיסוקו הוא ניהול סכסוכים בבתי המשפט שכן, עורך הדין הקבוע של אותה חברה, המלווה אותה ביום יום, אינו תמיד בעל היכולת והכישורים להופיע גם בבתי המשפט. ניהולו של הליך משפטי שונה מניהולו של חוזה מסחרי. צדקתו של הלקוח, אינה מהווה תעודת ביטוח באף הליך שיפוטי ואין די בכך בכדי לזכות בהליך השיפוטי. על מנת שהצדק גם ייעשה, יש לשכור שירותיו של עורך דין מקצועי בעל ניסיון בליטיגציה ובהופעות בבתי משפט.

סדרי הדין האזרחיים מכתיבים עולם נוקשה של כללים ומועדים. כך לדוגמה, אי הגשתו של כתב בי-דין במועד, עלול להביא להפסד בתיק, גם אי העלאת טענה במועדה עלול להביא לאובדן הזכות להעלות את הטענה מאוחר יותר ובחירת ערכאה שיפוטית שגויה גם היא עלולה להביא לנזק בתיק בדמות אובדן הוצאות וזמן יקר.

למשרדנו ניסיון רב בליטיגציה בפני כל הערכאות השיפוטיות השונות ואנו מייצגים לקוחות פרטיים ומסחריים בהליכים שונים כגון: תביעות בגין הפרת חוזה, סכסוכים מסחריים, תביעות כנגד בנקים וכנגד חברות ביטוח, תביעות כספיות, תביעות ייצוגיות, תביעות לסילוק יד, בקשות לצו מניעה ולצו עשה, בקשות לסעדים זמניים, צווי עיקול, תביעות בגין סכסוכים בתחום דיני החברות, סכסוכי שותפים, תביעות לשון הרע, סכסוכים בגין הפרת הסכמי סודיות, סכסוכים בתחום הנדל"ן, סכסוכים בתחום דיני העבודה, ערעורים, ייצוג בבוררויות מסחריות ובהליכי גישור, ייצוג בבתי משפט שלום, בבית המשפט העליון, בבתי המשפט המחוזיים בבתי הדין לעבודה ובבית המשפט לענייני משפחה.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו לקביעת פגישות היכרות ללא כל התחייבות בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

צרו קשר ללא כל התחייבות !

בטלפון: 03-6444500
או באמצעות מילוי הטופס הבא: