המשרד המוביל בישראל בתחום הנדל"ן, ייעוץ, השקעות נדל"ן וניהול נכסים

לפגישת היכרות ללא התחייבות: 03-6444500

he-icon | en-icon | fr-icon

ניהול נכסים עבור משקיעים ועבור בעלי נכסים תושבי חוץ או ישראלים בשליחות

iStock 000010289328Smallהאם אתה תושב חוץ בעל נכס בישראל וזקוק לנאמן שינהל עבורך את הנכס?
האם יש לך מספר נכסים בבעלותך ואין לך את הזמן לדאוג להשכרת הנכס או למכירתו או לניהולו השוטף? האם יש בבעלותך בניין עם תחלופה גבוהה של דיירים?
האם הנך ישראלי שעובר לתקופה מסויימת להתגורר בחו"ל ויש לך נכסים בישראל?

משרדנו הינו משרד עו"ד מקרקעין מומחה אשר התמחה בניהול נכסים עבור לקוחותיו, החל מאיתור נכסים להשקעה, רכישת הנכסים, ניהול מו"מ בשמכם, ניהול נכסים מושכרים, מכירתם, החלפת דיירים, טיפול מול רשויות וגביית תשלומים שוטפים מדיירים.

ניהול נכסי נדל"ן מצריך ידע משפטי על בסיס שוטף, בתחומים רבים כגון, דיני המקרקעין, מיסוי מקרקעין, דיני חוזים, דיני רשויות מקומיות, דיני תכנון ובניה ועוד. יתרה מזאת. ניהול כספים בנאמנות מצריך יחסי אמון מיוחדים בין הנאמן לנהנה אשר מוסדרות בחוקים השונים להם כפוף העורך דין.

למשרדנו ניסיון עשיר בניהול נכסים של תושבי חוץ בעלי נכסים בישראל, או ישראלים שגרים בחו"ל באופן זמני לצורכי עבודה, או אנשי עסקים ישראלים בעלי נכסים מסחריים או בעלי נכסים מרובים, או בעלי בניין דירות להשכרה שתחלופת הדיירים בו גבוהה.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו לקביעת פגישות היכרות ללא כל התחייבות בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

 

אילו שירותים אנו מספקים?

רצונו של כל בעל נכס מקרקעין שהנכס שלו יהייה מושכר, מתוחזק כהלכה וברמה גבוהה, שדמי השכירות יועברו מידי חודש לחשבון הבנק, ללא דאגות ובלי שיצטרך לרדוף אחר השוכר, שיהא מי שינהל עבורו את הנכס באופן אמין, הגון ומקצועי ללא פשרות.

בכדי למנוע כאבי ראש כדאי להעביר את ניהול הנכס או הנכסים למומחה בתחום בעל ניסיון מוכח ועשיר.

שירתי משרדנו מבטיחים לבעל הנכס שהדייר לא יסרב לפנות את הנכס בתום תקופת השכירות, שהנכס יוחזר לבעליו בתום תקופת השכירות במצב ראוי להשכרה לשוכר הבא, שהשוכרים לא יטרידו את בעל הנכס במהלך תקופת השכירות עם בעיות ותיקונים של הנכס, שהתשלומים לעירייה ולחברת החשמל, כמו גם לחברת המים והגז, ולוועד הבית ישולמו בזמן על ידי השוכרים, לחסוך לבעל הנכס התעסקות עם בעלי מקצוע שונים לתיקון הנכס במהלך תקופת השכירות ובכלל זה: אינסטלטורים, צבעים, זגגים וכו'.

משרדנו מעניק גם שירות משפטי לגבי שיקים חוזרים, גבייה, פרוטוקול מסירה ומצב קריאות מוני המים, החשמל והגז עבור הדייר היוצא (או הדייר החדש) בנכס ומבטיח לבעלי הנכסים לקבל את החזקה בנכס בתום תקופת השכירות כשהנכס נקי ובמצב תקין וששולמו כל החובות בגינו.

 

סוגי הנכסים שמשרדנו מנהל

משרדנו מעניק שירותי אחזקת וניהול נכסים לבעלי נכסים החל מדירות לשכירות בלתי מוגנת, דירות בשכירות מוגנת, נכסים מסחריים כגון חנויות, אולמות שמחות, משרדים, מפעלים, בנייני מגורים ועוד. בין לקוחותינו נמנים אנשי עסקים, אנשים פרטיים, לקוחות תושבי חוץ וישראלים המתגוררים בחו"ל.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו לקביעת פגישות היכרות ללא כל התחייבות בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

צרו קשר ללא כל התחייבות !

בטלפון: 03-6444500
או באמצעות מילוי הטופס הבא: