המשרד המוביל בישראל בתחום הנדל"ן, ייעוץ, השקעות נדל"ן וניהול נכסים

לפגישת היכרות ללא התחייבות: 03-6444500

he-icon | en-icon | fr-icon

ניהול ופיקוח על אחזקת מבנים

iStock 000011589479Smallהאם בבעלותכם בניין דירות ונמאס לכם לעסוק בניהולו ובתחזוקתו?
האם ירשתם ביחד עם עוד קרובי משפחה מספר נכסים הדורשים ניהול שוטף?
האם בבעלותכם מספר נכסים מסחריים ואין לכם את הזמן לנהלם? האם הנכס שלכם בארץ ואתם בחו"ל?

אם הנכם בעלי דירה או דירות או בעלי נכסים מסחריים אחרים המעוניינים בניהול אישי ומקצועי של נכסי הנדל"ן שבבעלותכם הכולל גם ליווי משפטי שוטף וצמוד וגם התנהלות מול בעלי המקצוע השונים הדרושים באופן שוטף לתיקון ואחזקה שוטפת של הנכסים כמו גם התנהלות מול הרשויות וספקי השירות השוטפים של הנכס – אנחנו הכתובת בשבילכם. משרדנו מתמחה בניהול נכסים עבור משקיעים וכן ניהול נכסים מושכרים  – כך נחסוך מכם את הטרחה וכאבי הראש בניהול הנכסים, השכרתם והטיפול השוטף בהם וכן נביא למקסום ההשקעה של נכסי הנדל"ן שבבעלותכם.

במידה שאתם תושבי ישראל המתגוררים באופן זמני בחו"ל וזקוקים לטיפול וניהול שוטף של נכסיהם בתקופת היעדרותם או תושבי ישראל בעלי נכסי נדל"ן המעוניינים לחסוך מעצמם את הזמן והטרחה בניהול הנכסים שבבעלותכם ומעוניינים להעביר את הטיפול לניהול אישי ומקצועי משרדנו הוא הכתובת עבורכם.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו לקביעת פגישות היכרות ללא כל התחייבות בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

רצונו של כל בעל נכס מקרקעין שהנכס שלו יהייה מושכר, מתוחזק כהלכה וברמה גבוהה, שדמי השכירות יועברו מידי חודש לחשבון הבנק, ללא דאגות ובלי שיצטרך לרדוף אחר השוכר, שיהא מי שינהל עבורו את הנכס באופן אמין, הגון ומקצועי ללא פשרות.

אנו עובדים באופן קבוע עם שורה של בעלי מקצוע אמינים ומוכרים בתחומם, הנדרשים באופן שוטף לתחזוקת דירות, בניינים ומבנים מסחריים, המעניקים לקהל לקוחותינו שירות אמין, זול ומהיר.
בכדי למנוע כאבי ראש כדאי להעביר את ניהול הנכס או הנכסים למומחה בתחום בעל ניסיון מוכח ועשיר.

משרדנו מספק שירותים מקיפים ומתקדמים לאחזקת בנייני מגורים ומבנים מסחריים. אנו מספקים שרותי גביה והנהלת חשבונות, ייעוץ משפטי שוטף, עריכת חוזי שכירות, התנהלות מול הדיירים, אנו מקשרים בינכם ובין בעלי מקצוע שונים המספקים שירותי אחזקה וטיפולים מונעים לכל המערכות הטכניות של המבנה, טיפול פיקוח ובקרה של פרויקטים שונים ועבודות מיוחדות, שרותי ניקיון וגינון , וכן עוסקים במתן ייעוץ ופתרון בעיות שונות העולות עם הבעלות על הנכס, השכרתו ומקסום הרווחים מהנכס.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו לקביעת פגישות היכרות ללא כל התחייבות בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

צרו קשר ללא כל התחייבות !

בטלפון: 03-6444500
או באמצעות מילוי הטופס הבא: