המשרד המוביל בישראל בתחום הנדל"ן, ייעוץ, השקעות נדל"ן וניהול נכסים

לפגישת היכרות ללא התחייבות: 03-6444500

he-icon | en-icon | fr-icon

נוטריון

iStock 000019267239Smallזקוקים לשירותי נוטריון? רכשתם דירה ואתם צריכים להחתים נוטריון על ייפוי כוח נוטריוני? ברצונכם לערוך הסכם ממון ולהבטיח אותו ע"י אישור הסכם ממון המאומת על ידי נוטריון? כל שירותי הנוטריון תחת קורת גג אחת על ידי נוטריון מקצועי. משרדנו מעניק שירותים של אימות חתימה, יפוי כוח, אישור הסכם ממון, אישור אפוסטיל, אישור צוואה נוטריונית, אישור חיים ועוד.

 

תרגום נוטריוני – מהו תרגום נוטריוני?

תרגום נוטריוני זהו תרגום ואישור של מסמכים משפטיים רשמיים הנוגעים בפן האישי או העסקי של האדם ומהווה הוכחה לכך שהתרגום נאמן למקור. תרגום נוטריוני נדרש בדרך כלל מוסדות ממשלתיים, או למטרות רשמיות כגון לימודים בחו"ל, לקבלת אזרחויות זרות, לאימות תארים בינ"ל, לענייני מעמד אישי או בעלי מקצועות כגון מהנדס, רופא, עורך דין וכו'.

בתרגום נוטריוני יש לשים לב לביטויים ולמושגים משפטיים ורק נוטריון מוסמך ובעל ניסיון יוכל לעמוד על ההבחנות הדקות ולמנוע טעויות. משרדנו מעניק שירות תרגום נוטריוני בשפות אנגלית, רומנית, רוסית וצרפתית.

 

יפוי כוח נוטריוני

לעיתים נדרש ייפוי כוח נוטריוני, בדרך כלל כשרוכשים דירה ונוטלים משכנתא, נדרש יפוי כוח נוטריוני מהרוכשים לבנק למשכנתאות. רק נוטריון מוסמך לאמת חתימה על ייפוי כוח בין אדם לאדם שאינו עורך דין.

אימות חתימה נוטריוני ואישור תצהיר נוטריון- משרדנו מספק שירות של אימות חתימה נוטריוני וכן הננו עורכים ומאשרים תצהירים נוטריונים.

אישור הסכם ממון שנכרת לפני הנישואין – כשבני זוג מעוניינים לערוך ביניהם הסכם יחסי ממון, לפני הנישואין, הם נדרשים לחתום על ההסכם במעמד נוטריון המזהה אותם, מאמת את חתימותיהם על ההסכם ומוודא שהם חותמים עלך ההסכם מרצונם החופשי וכן, מבינים את המשמעות של ההסכם ותוצאותיו.

אישור אפוסטיל – בין שירותי הנוטריון שמשרדנו מעניק, משרדנו דואג לקבל תעודה אפוסטיל חתומה על ידי בית משפט בהתאם לאמנת האג.
תעודת אפוסטיל הינה תעודה המיועדת למדינות החברות ב"אמנת האג מיום 5.10.1961 לביטול אימות מסמכי חוץ ציבוריים". מאחר שישראל חברה באמנה, בתי המשפט בישראל מאמתים אישורים נוטריונים המיועדים למדינה החברה באמנה בתעודת אפוסטיל.

די בתעודת אפוסטיל כדי שמדינה אחרת החברה באמנה, תכיר בתוקפם של המסמכים הנלווים לאישור הנוטריוני במדינה בה נוצרו. קבלת תעודת אפוסטיל מותנית בתשלום אגרה.
אישור צוואה נוטריונית – עריכת צוואה בפני נוטריון, כמוה כעריכת צוואה בפני רשות ולכן, גם צוואה שנחתמה בפני נוטריון, תהא תקפה. על הנוטריון המאמת את הצוואה לוודא שהמצווה שלפניו כשיר לקבלת החלטות. אם המצווה חולה, מאושפז בבית חולים, או מרותק למיטה, על הנוטריון לקבל את אישור הרופא המטפל, שלמרות מצבו הרפואי של המצווה, הוא כשיר לקבל החלטות. דברי הצוואה מוקראים בפני המצווה, והוא מאשר שזו צוואתו. הנוטריון מאשר כאמור על פני הצוואה שהיא נקראה בפני המצווה ושהמצווה אישר אותה. דין נוטריון כדין שופט לעניין זה. גם שירות זה ניתן לקבל בתיאום מראש בבית הלקוח.

 

אישור חיים

לעיתים אדם נדרש להמציא אישור חיים. משרדנו מנפיק אישור חיים ולעיתים ניתן לקבל ממשרדנו שירות של אישור חיים גם בבית הלקוח.

אימות חתימה של קטין, אימות חתימה כששפת המסמך אינה ידועה לחותם, אישור העתק, אישור תרגום, אישור הצהרה, אימות חתימתו של אדם בשם תאגיד ועוד שירותים בהתאם לחוק הנוטריונים כמפורט בלינק הזה.

לקבלת השירותים הנוטריונים צרו עמנו קשר בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

צרו קשר ללא כל התחייבות !

בטלפון: 03-6444500
או באמצעות מילוי הטופס הבא: