המשרד המוביל בישראל בתחום הנדל"ן, ייעוץ, השקעות נדל"ן וניהול נכסים

לפגישת היכרות ללא התחייבות: 03-6444500

he-icon | en-icon | fr-icon

נדל"ן להשקעה בישראל (דירות, בתים, קרקעות, משרדים)

כבר תקופה ארוכה שישראל מסתמנת כאחד היעדים המבטיחים ביותר להשקעה בתחומי הנדל"ן ובתחומים נוספים. במאמר זה נסקור בפניכם את יתרונות ההשקעה בארץ בתחומי הנדל"ן.

בין הסיבות המובילות להיות של ישראל הזדמנות בטוחה להשקעה: הכלכלה החזקה, המחסור בדירות, היותה מתפתחת מבחינה תרבותית ומרכז מערבי בתוך המזרח התיכון.

משרדנו מתמחה בליווי משקיעים, ניהול נכסים עבור משקיעים, ניהול נכסים מושכרים וניהול נדל"ן מניב המספק קשת של שירותים למשקיע.

 

צרו עמנו קשר כבר עכשיו לקביעת פגישות היכרות ללא כל התחייבות בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

מה הופך את ישראל להזדמנות מבטיחה למשקיעים

מי האמין ברמלה לפני 5 שנים?

רק לפני 5 שנים בשנת 2009 ניתן היה לרכוש דירת 3 חדרים ברמלה, במחירים של 250,000 ₪. היו משקיעים שזיהו את הפוטנציאל הטמון ברכישת דירה במרכז הארץ, רק 15 דקות מתל אביב, במחיר כה נמוך ועטו על המציאה ורכשו שם מספר דירות. אותם משקיעים שקיוו לעלית ערך, סמכו על כך, שגם אם מחיר הדירות, לא יעלה, הרי שרכשו נכס עם תשואה מובטחת של לפחות 10% שכן דמי השכירות החודשית של דירות בסדר גודל כזה, (דירות 3 חדרים בבניני שיכון) נכון לאותה עת עמדו על כ- 1800-2200 ₪ לחודש.

והנה, בתוך פחות משנתיים קפצו מחירי הנדל"ן ברמלה ומחירה של דירה כזו הגיע ל- 350,000 ₪ ואף ל- 400,000 ₪. מי שלא מכר והמשיך להחזיק בדירתו, כיום מחירה מגיע ל-500,000 ש"ח ואף יותר.

זהו סיפור מהחיים של משקיע – שכיר, שראה איך הכספים שנצברו לזכותו בקרן ההשתלמות במקום עבודתו הולכים ו"נאכלים" בתקופה שבה הבורסה ירדה בתחילת שנת 2009, והיתר נאכל על ידי דמי הניהול המשולמים לקרן, החליט לפדותם, ולרכוש דירה ברמלה. הדירה עלתה 225,000 ₪. המשקיע שילם 30% הון עצמי והיתר לקח משכנתא, לפיכך, המשקיע שילם מכיסו 75,000 ₪, ו- 150,000 ₪ באמצעות משכנתא של הדירה. המשכנתא נלקחה ל- 10 שנים בתשלום חודשי של כ- 1500 ₪ לחודש מתוך הנחה שתשלומי השכירות יכסו את המשכנתא ויתרת כספי השכירות ישמרו לתחזוקה שוטפת של הדירה. והנה בתוך שנה וחצי מחיר הדירה קפץ ל-350,000 ₪, והמשקיע מכר את הדירה. מתמורת המכירה, החזיר המשקיע לבנק 130,000 ₪ לכיסוי המשכנתא ונותר עם סכום נאה של 220,000 ₪. רווח של קרוב ל- 300% על ההון העצמי וזאת בתוך שנה וחצי!!!

המשקיע הנבון, החליט להמשיך ולהשקיע את כספו וחיפש א פנינת הנדל"ן הבאה. זו באה לו בנצרת עילית. עיר, שעד לאותה עת, לא ביקר בה מעולם. באותה עת דירות 3 חדרים בנצרת עילית עלו 180,000 ₪ – 200,000 ₪. עם הון עצמי של 220,000 ₪ ניתן באותה עת, לרכוש 3 דירות, זאת במינוף של 70% משכנתא לכל דירה.

מיהר המשקיע הנבון לרכוש 3 דירות, שגם הן הניבו לו תשואה של 10% בדמות שכירות של 1400 ₪ בממוצע לדירה. והנה היום, בשנת 2014, אותן 3 דירות, שוויה של כל אחת מהן מוערך בלא פחות מ- 350,000 ₪…

הנה לכם סיפור, כיצד באמצעות השקעה נבונה ושקולה, הצליח אותו משקיע, להגיע מהון התחלתי של 75,000 ₪, לנכסים בשווי כולל של מעל 1,000,000 ₪ ולהגיע להכנסה פאסיבית של קרוב ל- 5000 ₪ לחודש (שכן גם דמי השכירות עלו מאז).

משרדנו טיפל וייעץ לאותו משקיע וליווה אותו בכל העסקאות והיום הוא ממשיך להשקיע בליווי משרדנו בנכסים נוספים בארץ והתיאבון שלו רק הולך וגובר.

אז הנה לכם כמה סיבות מדוע להשקיע בישראל:

הכלכלה החזקה של ישראל מהווה יעד בינלאומי להשקעות זרות

 • כלכלת ישראל חזקה ואיתנה על אף המשבר הכלכלי הבינלאומי, ביצועי המשק חזקים ויציבים, שוק ההון משגשג והבנקים חזקים, האבטלה נמוכה (6% בלבד ביחס לשיעורי אבטלה של 11% ואף יותר באירופה) והשקל, רק מוסיף להתחזק אל מול הדולר והיורו.
 • בתחום הנדל"ן, חלה צמיחה יציבה ומתמשכת עקב דרישה גדולה הן של משקיעים ישראלים והן של משקיעים זרים.

בישראל קיים מחסור חמור בדירות

 • ישראל היא אחת המדינות המערביות שבה יש גידול מתמיד באוכלוסייה: בשנה עולים לישראל לפחות 15,000 יהודים ושיעור הילודה גבוה מ- 2.96 ילדים לאישה (השיעור הגבוה מבין מדינות ה- CECD). לפיכך, נוספים כל שנה משקי בית רבים, הביקוש לדיור גדל, ומאחר שישראל מדינה קטנה, חסרות בישראל כיום כ- 100,000 דירות.
 • יהודים מכל העולם מבקשים לרכוש דירה בישראל אף שאינם מתגוררים בה.

ערך הנדל"ן בישראל בעליה מתמדת ועוד צפוי לעלות

 • ב -50 השנים האחרונות הנדל"ן בישראל עלה ב- 2000% ועם הזמן שוויו הולך ומשתווה לשווי בערים כמו ניו יורק, סן פרנסיסקו, פריז, והונג קונג.
 • העתידן הבינלאומי מר דוד פסיג טוען שישראל תהפוך תוך עשור למעצמה כלכלית ופוליטית ומחירי הנדל"ן יעלו משמעותית. הסיבה נעוצה בכך ש-45% מהאוכלוסייה הישראלית מתחת לגיל 25 – זה נתון שאין כמוהו בעולם המערבי והמתועש. זה אומר שקרוב לחצי מהאוכלוסייה יתחתנו בקרוב, יביאו ילדים – והם יצטרכו דיור. לכן המחירים ילכו ויעלו, עד לרמה שהיום קשה לנו לדמיין אותה.

ישראל – בין שיאניות העולם בבעלות על דירות

 • רכישת דירה בישראל היא נורמה חברתית: 70% מהישראלים מתגוררים בדירות שבבעלותם – ברף העליון של שיעור הבעלות על דירות בעולם, בשונה מאירופה ומארה"ב, שם רק 30%-50% מהאוכלוסייה מתגוררת בדירות שבבעלותה.
 • בעקבות שיעור הבעלות הגבוה בישראל, נזילות הנכסים גבוהה ואין בעיה לממשם בכל עת.

תל אביב עומדת להיות הדבר הגדול הבא בשוק הנדל"ן היוקרתי

 • בוול סטריט ג'ורנל דווח כי על פי דו"ח חדש, שמציג את 12 הערים שעתידות להוביל את שוקי דירות היוקרה בעולם – תל אביב עומדת להיות הדבר הגדול הבא בשוק הנדל"ן היוקרתי .
 • משאל אינטרנטי של העיתון האמריקאי "וול סטריט ג'ורנל", קבע כי תל אביב היא אחת משלוש הערים החדשניות בעולם.
 • 30% מעסקאות הנדל"ן בתל אביב מבוצעות על-ידי משקיעים.
 • תל אביב היא בירת ההייטק העולמי אחרי עמק הסיליקון ולכל חברות ההייטק הגדולות בעולם יש גם סניף בתל אביב: מיקרוסופט, גוגל, AT&T, IBM, ועוד.

בישראל שיעור המיסוי על נדל"ן מהנמוכים בעולם

 • הכנסה משכירות עד לסכום של 17,500$ לשנה פטורה ממס אחרת יש מיסוי של 10% בלבד.
 • בישראל יש פטור מתשלום מס שבח על מכירת דירה לבעלי דירות יחידות ולבעלי מספר דירות שיעור המס הנו 25% בלבד (וניתן לקזז עלויות רבות בגין הנכס).

בישראל תשואה גבוהה על השכרת נכסים וניתן בקלות להשכירם

 • בישראל ניתן להגיע באמצעות מינוף בנקאי לתשואה של מעל 12% על ההון העצמי מהשכרת דירות. אין בעיה להשכיר דירות באזורי ביקוש ודירות של משקיעים לא עומדות ריקות.
 • בישראל מוסדות ההשכלה הגבוהה הם מהטובים בעולם. סטודנטים רבים מכל העולם מגיעים ללמוד בישראל וקיימת דרישה גבוהה לדירות ליד מוסדות לימוד אלו.
 • הראיה לכך שהשקעה בנדל"ן בישראל משתלמת וכדאית היא העובדה שגם ישראלים רבים משקיעים בנדל"ן בישראל.

הסינים מאמינים בישראל ומשקיעים בה יותר מתמיד

 • הסינים משקיעים בישראל בכל התחומים: נדל"ן (בניה), חברות טכנולוגיה, הייטק, ביוטק, חברות מזון, אנרגיה, כימיקלים, תקשורת, מוסדות אקדמאיים, הקמת תשתיות וחברות פיננסים. הסינים אף רכשו לאחרונה את החברה הלאומית, תנובה. המיליארדר הסיני, לי קה־שינג תרם לטכניון 460 מיליון שקל, כדי להקים שלוחה בסין עבור סטודנטים סינים.

נשמח להעמיד לשירותכם את נסיוננו הרב בתחום ההשקעות בישראל.  צרו עימנו קשר כבר עכשיו בטלפון: 03-6444500 לקביעת פגישת היכרות ללא כל התחייבות.

צרו קשר ללא כל התחייבות !

בטלפון: 03-6444500
או באמצעות מילוי הטופס הבא: