המשרד המוביל בישראל בתחום הנדל"ן, ייעוץ, השקעות נדל"ן וניהול נכסים

לפגישת היכרות ללא התחייבות: 03-6444500

he-icon | en-icon | fr-icon

אישור הסכם ממון

iStock 000030751452Smallאתם לפני מיסוד הקשר? האם אתם עומדים להתחתן ומעוניינים להסדיר את ענייני הרכוש ביניכם רגע לפני החתונה?

כשבני זוג מעוניינים לערוך ביניהם הסכם יחסי ממון לפני הנישואין, הם נדרשים לחתום על הסכם במעמד נוטריון המזהה אותם, מאמת את חתימותיהם על ההסכם ומוודא שהם חותמים על ההסכם מרצונם החופשי וכן, מבינים את המשמעות של ההסכם ותוצאותיו. יש לציין שרק בעריכת הסכם ממון לפני הנישואין יש צורך באישורו על ידי נוטריון. במידה שההסכם נערך לאחר הנישואין, הסמכות לאישור עוברת לבית משפט לענייני משפחה.

בשל שכיחות מקרי הגירושין והנישואים האזרחיים, עריכת הסכם ממון לפני נישואין, הפך לדבר מאד מקובל בקרב בני זוג. עריכת הסכם ממון הנו חלק בלתי נפרד מההכנות לחתונה ולמיסוד הקשר, הדבר מקבל מישנה תוקף אם בין בני הזוג קיימים פערים כלכליים גדולים או אם מדובר בנישואין שלב ב'.

עריכת הסכם ממון בשלב מוקדם של היחסים, כאשר עוד אין משבר ביחסים והכל מתנהל על מי מנוחות, הינה בגדר הקניית שקט נפשי על ידי הצדדים ומניעת סכסוכים עתידיות בערכאות השיפוטיות. על מנת שהסכם ממון שנערך לפני הנישואין יקבל תוקף יש לערכו בפני נוטריון.

למשרדנו ניסיון עשיר בעריכת הסכמי ממון נוטריונים.
לקבלת השירותים הנוטריונים צרו עמנו קשר בטלפון 03-6444500 או בטופס יצירת הקשר משמאל.

צרו קשר ללא כל התחייבות !

בטלפון: 03-6444500
או באמצעות מילוי הטופס הבא: